Cookies

Deze website maakt gebruik van cookies - Bekijk cookie instellingen

Ga naar inhoud

Marc Mittelmeijer: CVO bestaat dit jaar 125 jaar

Home Nieuws Februari 2023 Marc Mittelmeijer: CVO bestaat dit jaar 125 jaar

CVO bestaat op 5 juli 125 jaar. We zijn er trots op dat CVO in 1898 de grondlegger is geweest van het christelijk voortgezet onderwijs in Rotterdam en omgeving. We zijn ook dankbaar dat we al zo lang divers onderwijs verzorgen en van betekenis kunnen zijn. Dit is mogelijk door onze vakbekwame medewerkers, samenwerkende partners en relaties. We geven leerlingen toekomst en dat is het mooiste werk dat er is.

Deze mijlpaal vieren we samen door elkaar te ontmoeten. Dat doen we als collega’s tijdens het medewerkersfestival op 14 september en met onze relaties op 28 juni tijdens een jubileumcongres. Meer informatie hierover maken we de komende maanden bekend. Natuurlijk zullen activiteiten voor onze leerlingen niet ontbreken. Zij worden onder andere bij beide evenementen betrokken met hun creativiteit en talenten. Bovendien verzorgt CVO in de maand april voor alle CVO-scholen een traktatie. Ook in de jubileumweek van 3 tot en met 7 juli staan er verrassingen op stapel.

In de communicatie besteden we ook aandacht aan 125 jaar CVO. Het meinummer van CVOpen staat in het teken van het jubileumjaar.

Laten we samen dankbaar zijn dat we al zo lang vanuit CVO onze leerlingen goed onderwijs geven, zodat ze een gelukkig leven kunnen leiden. En ik ben dankbaar voor de vele collega’s die dit toch maar weer elke dag doen. De felicitatie is dus voor ons allemaal.

Marc Mittelmeijer
voorzitter raad van bestuur CVO

  • Privacy overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies