Cookies

Deze website maakt gebruik van cookies - Bekijk cookie instellingen

Ga naar inhoud

Warme overdracht leerlingen Portus CBSplus aan Albeda Startcollege

Home Nieuws Februari 2022 Warme overdracht leerlingen Portus CBSplus aan Albeda Startcollege

Op maandag 24 januari hebben Portus CBSplus en Albeda Startcollege hun samenwerking officieel beklonken.

Harald van Vugt, directeur Portus CBSplus/Zuidermavo (links op de foto), en Jack de Jong, directeur Albeda Startcollege, ondertekenden een overeenkomst om de samenwerking te bevestigen. Deze samenwerking bestaat al langer met zowel de Zuidermavo als met CBSplus. Ze houdt in dat leerlingen van deze scholen ‘warm’ worden overgedragen aan het Albeda Startcollege als blijkt dat de leerlingen het niet redden op het niveau van de gekozen opleiding.

Een voordeel voor de leerlingen is dat zij gedurende het hele schooljaar tussentijds kunnen starten als dat nodig is.

Harald van Vugt: ‘We werken al langere tijd prettig en vertrouwd samen met collega’s van het Albeda Startcollege. Zij bieden een fijne en veilige plek aan onze leerlingen, precies zoals ze bij ons gewend zijn. Dit is weer een mooi voorbeeld van de gepersonaliseerde benadering van onze leerlingen op CBSplus en Zuidermavo.’

Entree-opleidingen Albeda
Bij Albeda Startcollege kunnen leerlingen vanaf 16 jaar zonder diploma starten met een entree-opleiding. Zo kunnen ze praktijkervaring opdoen en een mbo-diploma halen. Er worden geen eisen gesteld aan een vooropleiding, maar de school gaat uit van talent.

Albeda Startcollege biedt entree-opleidingen in de richtingen Horeca & Voeding, Verkoop & Logistiek, Techniek en Dienstverlening & Zorg/Facilitair.

Meer informatie: calvijnbusinessschool.calvijn.nl , zuidermavo.calvijn.nl en albeda.nl/startcollege

  • Privacy overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies